Şehit Ahmet Benler 6/A Sınıf Gençleri..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Şehit Ahmet Benler 6/A Sınıf Gençleri..

Bu forumda Şehit Ahmet Benler İ.Ö.O'da okuyan 6/A sınıfı öğrencileri için hazırlanmış resimler, ödevler ..vb. vardır ! :)

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

1. bölüm!!!!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

11. bölüm!!!! Empty 1. bölüm!!!! Salı Ara. 28, 2010 10:32 pm

robkolik99

robkolik99
Moderetör

RACHELE:Evet bayanlar bu gün ilk programımız inşallah birlikte iyi bir sene geçireceğiz öncelikle yapımcımız Emel Akdeniz ve site sahibimiz Deniz Karya Küçükşahal'a ve ekibime teşekkür ediyorum Rolling Eyes Wink

Bügün konuğumuz Rihanna.Nasılsın Rihanna? Yeni albümün Loud çekimlerde eylendin mi?queen

RİHANNA:Evet çok güzel bir albümdü. Drake ile klip çekimlerinde çok eğlendik, sanki uzun zamandır tanışıyorduk. rabbit

Peki albümün içinden bir şarkı da bizim için söyler misin??
RİHANNA:tabii.

rihanna sahneye geçer affraid

RİHANNA:Da la la laaaa.da la la laa. da la la laa.I want to the love me...Like ı am a hot pie.............................................

RACHEL:Harika bir şarkı harika bir kız güzelliğini neye borçlusun Rihanna?Arrow

RİHANNA:yüzüme iyi bakıyorum sürekli yıkıyor ve evde yaptığım maskeleri uyguluyorum:roll:

RACHEL:O zaman hemen makyaj ve güzellik bölümünüze bakıp salatalık maskemizin nasıl yapıldığını gorelim.Evet Sedacım salatalık maskesi nasıl yapılıyor? alien

SEDA:İki tutam çuha çiçeği kurutularak,dövülüp toz haline getiriyoruz. Kabukları soyulmuş yarım salatalık, bir fincan pirinç unu, çuha çiçeği tozu ile birlikte on dakika ateşte pişiriyoruz. Elde edilen karışım bulamaç haline getiriyoruz. Hazırlanan bulamaça yarım fincan elma suyu, bir çorba kaşığı saf zeytinyağı ilave edilerek krem haline getiriyoruz.
Yüz ve boyuna uygulanan bu maske cildin canlı ve sağlıklı gözükmesini sağlıyor. Yüzde yarım saat beklettikten sonra ılık su ile yıkıyoruz ve gül suyu sürüyoruz.Gerçekten de etkili bir maske öneririm I love you sunny

RACHEL:Evet harika bir maske bende uygulayacağım.Sen bu maskeyi biliyor muydun Rihanna?

RİHANNA:Evet genelde bu maskeyi uyguluyorum işe yarıyan çok güzel bir maske cildime canlılık veriyor cat cherry

RACHEL:Görüntünü sağlılı beslenmene de borçlu olduğunu düşünüyorum sunny
Salata sever misin Rihanna??

RİHANNA:Tabii ki salataya bayılırım rabbit Çok sağlıklı ve lezzetli cheers

RACHEL:Peki o zaman yemek köşemizdeki salata tarifimize bakalım... Smile Yemek köşemizde Kübra hanım var Kübracım seni dinliyoruz Wink

KÜBRA:4 Patates
2 Havuç
2 Salatalık
2 Acur Turşusu
1 Kase Süzme Yoğurt
1 Çorba K. Mayonez
Maydanoz
Dereotu
Tuz
Karabiber
Süslemek İçin:
Pancar Turşusu
Kelek Turşusu
Taze Nane
Hazırlanışı
Havucu rendeliyoruz ve sıvıyağda hafif kavuruyoruz. Maydanozu ve dereotunu doğruyoruz. Haşlanmış patatesi ve salatayı rendeliyoruz. Geniş bir kaseye yoğurdu ve mayonezi döküyoruz. Zeytinyağı da döktükten sonra çırpma teliyle karıştırıyoruz.

Havucu, patatesi, salatayı, maydanozu ve dereotunu ilave edip karıştırıp. Tuzunu ve kararbiberi ekliyoruz. Kalıba koyup tabağa ters çeviriyoruz. Pancar turşusunu ve keleği doğruyoruz. Turşularla ve nane yapraklarıyla süslüyoruz flower

RACHEL:Çok saol Kübracığım.Rihanna patetes salatası mı seversin yeşil salata mı?? scratch

RİHANNA:Yeşil salatayı severim doğrusu Embarassed cat

RACHEL: Very Happy

RACHEL:Bu gün de bize ayrılan süre doldu çok keyifli bir programdı.Rihanna bizleydi.İlk programımıza katılman onur verici Rihanna teşekkürler rendeer

RİHANNA:Ben teşekkür ederim çok keyifli bir programdı

RACHEL:O zaman son bir şarkıyla keyifimize keyif katalım bizi izlediğiniz için teşekkürler cheers rabbit

Rihanna sahneye geçer

RİHANNA: O na na what's my name o nana wahat's my name................................ sunny

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]